Buď DJ No.1
a poleť s námi
na Ibizu

Beat či Nebeat? Je jedno, jestli po večerech mixuješ v pokojíčku nebo rozhejbáváš kluby. Ukaž, že DJing je tvoje poslání!

Finalisté

O soutěži

Posílal jsi někdy svůj set na posouzení slavným DJs? A nikdy jsi nedostal zpětnou vazbu? Pak pro tebe máme skvělou zprávu! 👉 Naše porota si totiž tvůj set musí dát a zapřemýšlet nad ním!

Dokaž, že právě ty se máš ukázat na party ostrově a zahrát v těch nejlepších venues!


Podrobná pravidla

Vezmeme tě na Ibizu, budeš bydlet v hotelu Vibra a v Ibiza Blau Music school si za pomoci top lektorů vyprodukuješ track.

Videoklip

Na Ibize ti natočíme videoklip, kterej nasadíme do vysílání TV ÓČKO do konce roku 2022. Dostaneš sluchátka Sennheiser a jedeš! 🤙

Další ceny

Ibizou to ale zdaleka nekončí! Vítěz se stane residentem ÓČKO parties, jeho set odvysíláme v rámci pořadu Party Ride, stejně jako miniseriál z jeho zážitků, hraní a setkání se slavnými DJs na Ibize. Druhé a třetí místo odměníme profi sluchátky Sennheiser od Pantershop a cenami od Desperados.

Sluchátka Sennheiser Sluchátka Sennheiser
Jak to funguje

Zažij s námi Ibizu snů

DJ No.1 na Ibize

Pošli nám link na svůj set
Ty nejlepší vybere porota, Ibiza Blau Music School a hlasující.

Tři z vás se utkají 17.8.2022 ve finále v klubu Duplex The Rooftop Venue – zahrajete svůj set na rooftop party, kde porota i hlasující vyberou vítěze. Ten pojede s ÓČKO týmem a Saxo Francisem na Ibizu, kde zahraje v několika legendárních venues, zkusí si produkci v místní DJské škole Ibiza Blau Music School, natočí s námi klip a užije si Ibizu se vším všudy. ☀️


Podrobná pravidla

Porota

A kdo bude posuzovat tvůj set a tvoje djský skills?

Chceš se stát DJ No. 1 a letět hrát na Ibizu? Tak Ukaž co umíš! Pošli nám link na tvůj set!


Podrobná pravidla

Je vám více než 18 let?
Žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše webové stránky