Blanka Nova

Blanka Nova

Zpěvačka, DJ, ředitelka Ibiza Blau Music School

Podle jakých kritérií budu vybírat DJ No.1?

Budeme posuzovat různé aspekty umělce. Co se týče technické stránky, budeme s týmem Ibiza Blau Music School hodnotit všechny Dj skills, kvalitu mixování, jistotu a přesnost v přednesu. Rozhodující bude také hudební selekce a práce s vybraným trackem, strukturou, harmonií a koherencí v celém setu, stejně jako všeobecná muzikální vzdělanost a schopnost vymanit se ze svého komfortního žánru a předvést své schopnosti skrze různé hudební styly. Samozřejmě oceníme originalitu a osobitost celého mixu. V neposlední řadě budeme dávat důraz na umělecký dojem, vizuální aspekt a energii, kterými se účastníci představí a jejich nadání zaujmout a bavit publikum.

Co konkrétně mě baví nejvíc na profesi DJe?

Centrem mého světa je hudba a mým posláním je předat ji širokému publiku, naladit ho do dobré nálady, kde zapomene na každodenní starosti, a tak ho mohu vzít na hudební cestu, kterou jako zpěvačka a DJka připravím. Největší radost pociťuji, když vidím tancující a zpívající dav, který vedu.

Největší DJský osobní zážitek?

Není jen jeden a těžko se dá označit jako nejlepší. V každém případě vystupování na Ibize, kam vítěze vezmeme jsou vždy jedny z nejlepších zážitků.

Je vám více než 18 let?
Žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše webové stránky